Genialne i wyjątkowe wieszaki na ręczniki, które pokochasz

Jeśli mieszkasz w małej przestrzeni i musisz przechowywać dużo ręczników, to wieszak na ręczniki będzie twoim najlepszym przyjacielem. Są one również łatwym sposobem na stworzenie więcej miejsca do przechowywania i organizacji w łazience. Większość naszych domów nie przychodzi z wieloma miejscami do wieszania mokrych ściereczek. Nie oznacza to jednak, że nie możemy znaleźć sprytnych rozwiązań! Poniżej wymieniliśmy niektóre z najbardziej błyskotliwych i unikalnych stojaków na ręczniki na rynku w tej chwili. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś klasycznego, czy modnego, te opcje będą cię osłaniać – sprawdź je!

Klasyczne i praktyczne wieszaki na ręczniki 

Jeśli masz mniejszą przestrzeń w łazience i obawiasz się, że zmieścisz w niej duży i dekoracyjny wieszak na ręczniki, mamy dla Ciebie kilka świetnych opcji. Na przykład ten klasyczny wieszak na ręczniki z Wayfair jest idealny do mniejszych łazienek. Posiada elementy chromowane i drewniane, które tworzą klasyczny i tradycyjny wygląd. Następnie, jeśli chcesz wieszak na ręczniki, który jest funkcjonalny, ta opcja jest idealna dla Ciebie. Posiada drążek na ręczniki, który pozwala na powieszenie ręczników, umieszczenie na nim kluczy i więcej. Jeśli masz tylko ograniczoną ilość miejsca w swojej łazience, ale masz próżność, możesz spojrzeć na uzyskanie stojaka na ręczniki, który siedzi pod zlewem. Te stojaki są perfect dla wieszać twój ręczniki, szmaty i więcej utrzymywać bałagan w łazience minimum. 

Funkcjonalne stojaki na ręczniki 

Jeśli chcesz stojak, który może podwoić się jako przedłużenie twojego lustra, ta opcja z Amazon jest dla ciebie. Posiada dwa pręty i dwa haki, które możesz wykorzystać do powieszenia torebek do makijażu i nie tylko. Inną świetną opcją dla funkcjonalnego stojaka na ręczniki jest ten stojak ścienny z Amazon. Posiada dwa pręty, których możesz użyć do powieszenia ręczników, szaty lub czegokolwiek innego, co chcesz. Jeśli nie chcesz kłopotów z wierceniem w ścianie, możesz zdecydować się na stojak, który jest montowany na ścianie. Ten stojak z Wayfair charakteryzuje się eleganckim, nowoczesnym designem, który jest idealny zarówno do łazienek, jak i kuchni. Jest również łatwy w montażu i wykonany z wytrzymałej stali.

Szykowne, nowoczesne i eleganckie wieszaki na ręczniki 

Jeśli chcesz szykownej i nowoczesnej opcji, ten stojak na ręczniki z Amazon jest idealny dla Ciebie. Posiada elegancki, metalowy design, który nadaje Twojej łazience nowoczesny wygląd. Plus, jest łatwy w instalacji i nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi, aby to zrobić. Świetną opcją dla szykownego, nowoczesnego i eleganckiego wieszaka na ręczniki jest ten z Target. Jest zaprojektowany z minimalistycznym wyglądem, który jest idealny dla nowoczesnej łazienki. Plus, ma eleganckie, chromowane wykończenie, które będzie uzupełniać każdy wystrój. Jeśli chcesz mieć wieszak na ręczniki, który jest zarówno funkcjonalny, jak i szykowny, ten jest idealny dla Ciebie. Posiada dwa pręty, które możesz wykorzystać do powieszenia ręczników, szlafroków lub czegokolwiek innego. Jest również łatwy w montażu, co czyni go świetną opcją dla każdego właściciela domu.